PÔŽIČKY
KREDITNÉ KARTY
POISTENIE
HYPOTÉKY
Crediat.sk > Poistenie online

Poistenie online

Dynamický rozvoj v oblasti online poistenia je naozajstným trendom poslednej doby. Dohodnutie poistných produktov online cez internet dokáže ušetriť nemalé peniaze a je sprevádzané radom akcií a bonusov. Vyskúšajte ako ľahko sa môžete poistiť z pohodlia Vášho domova či kancelárie a za oveľa výhodnejších podmienok nôž tomu bolo doteraz.

Zľavy a bonusy

Online poistenie ponúka atraktívne zľavy a bonusy. Je to dané tým, že poisťovne pri internetovom uzatváraním poistiek ušetrí veľa peňazí na províziách sprostredkovateľov. Tieto úspory potom môžu použiť pre rôzne akcie a zľavy pre Vás. Využite výhody moderného uzavretie poistky aj Vy.

Najvyužívanejším produktom je cestovné poistenie, ktoré oceníte na svojich cestách a dovolenke. Hojne využívaným je takisto PZP - Povinné zmluvné poistenie. Ušetriť sa dá naozaj veľa peňazí.

Typy poistenia

Nižšie uvádzame najčastejšie typy poistenia, ktoré môžete výhodne dojednať a ochrániť tak seba i svoj ​​majetok. Než sa rozhodnete, oplatí sa venovať svoj ​​čas porovnanie ponúk niekoľkých poisťovní.

Cestovné poistenie

Poistenie vozidiel

PZP - Povinné zmluvné poistenie

Havarijné poistenie

Poistenie majetku

Životné poistenie

Poistenie domácmosti

Poistenie zodpovednosti

Online poistenie ponúka napríklad www.poistenie.sk